Основні причини для чого потрібні вентильовані фасади

Довговічність, непроникність та мала вага – це лише деякі з переваг використання систем вентильованих фасадів.

Матеріал, що використовується в якості облицювання вентильованого фасаду, пропонує сучасну естетику, що викликало великий інтерес серед сучасних архітекторів. Відмінна конструкційна система, що поєднує елегантність і ефективність з високими перевагами доданої вартості.

Економія енергії. Вентильований фасад має повітряну порожнину, що покращує терморегуляцію і допомагає зробити будівлю більш енергоефективною. Це знижує споживання енергії для кондиціонування та опалення приблизно на 30% і гарантує заощадження в найхолодніші та гарячі пори року.

Акустична ізоляція. Вентильовані фасади підвищують акустичні характеристики, оскільки повітряна порожнина діє як додаткова акустична ізоляція ззовні, зменшуючи шум до 20%.

Краща продуктивність проти вологи. Вентильовані фасади захищають стіну будівлі від вологи, запобігаючи утворенню конденсату. Його здатність видаляти тепло виключає будь-які теплові мости.

Захист від води. Дощова вода не проникає через внутрішню частину порожнини, тому пропонує високий рівень гідроізоляції.

Приховує комунікації будівлі. Вентильований фасад маскує електричні, газові або сантехнічні комунікації будівлі, але в той же час забезпечує легкий доступ до них.

Простота установки та заміни. Легкість деталей, спеціально розроблених для зменшення їх ваги, є великою перевагою при установці системи вентфасаду. Крім того, якщо обшивка стає пошкодженою або потребує заміни, система легко ремонтується.

Естетична привабливість. Доступні різні формати і широкий спектр розмірів, кольорів і текстур металевих облицювань роблять систему вентильованого фасаду ще більш привабливою. Дійсно, архітектори все частіше враховують цю систему при пошуку оптимальних рішень у своїх найскладніших проектах.

Довговічність і низький витрати на обслуговування. Сталева обшивка з полімерним покриттям – це надзвичайно стійкий матеріал, який забезпечує більшу міцність, ніж будь-який інший. Його стійкість до кислотної корозії та ультрафіолетових променів означає, що її естетичний вигляд залишається незмінним з часом, незважаючи на вплив сонця.

Анонсы статей

Для чего нужны противопожарные двери и как грамотно их подобрать? Часть 2.
07 сентября 2013

Современные производители предлагают большой выбор различных по конструкции противопожарных дверей. Они могут быть двустворчатыми, одностворчатыми, с остеклением. В зависимости от типа помещения и пожеланий заказчика можно установить деревянные, стеклянные, стальные, алюминиевые двери.

 
21 сентября 2018

ЧАО «Укртехприбор Торговый Дом» (ukrteh.kiev.ua) - популярный и востребованный поставщик контрольно-измерительных приборов и промышленного оборудования.  Официальный представитель нескольких заводов-изготовителей, которые предоставляют продукцию современного и надежного типа.

 
Клинкерная плитка
03 ноября 2016

Клинкерная плитка стала востребованным решением в сфере строительства и ремонта не только благодаря особенностям внешнего вида, но и за счет качественных характеристик.

 
креативные настенные часы
28 декабря 2015

Креативные хронометры не просто порадуют человека с хорошим эстетическим вкусом, но и украсят собой любой, даже самый обычный дизайн интерьера.

 
Домашнее производство в промышленных масштабах
29 мая 2015

В круговороте и бешенном темпе нынешней жизни не всегда успеваешь заниматься приготовлением кулинарных шедевров, и поэтому очень часто отдается предпочтение покупной выпечке и кондитерским изделиям. Этому способствует и развитие пищевой промышленности, в том числе, хлебопекарной и кондитерской индустрии.