Основні причини для чого потрібні вентильовані фасади

Довговічність, непроникність та мала вага – це лише деякі з переваг використання систем вентильованих фасадів.

Матеріал, що використовується в якості облицювання вентильованого фасаду, пропонує сучасну естетику, що викликало великий інтерес серед сучасних архітекторів. Відмінна конструкційна система, що поєднує елегантність і ефективність з високими перевагами доданої вартості.

Економія енергії. Вентильований фасад має повітряну порожнину, що покращує терморегуляцію і допомагає зробити будівлю більш енергоефективною. Це знижує споживання енергії для кондиціонування та опалення приблизно на 30% і гарантує заощадження в найхолодніші та гарячі пори року.

Акустична ізоляція. Вентильовані фасади підвищують акустичні характеристики, оскільки повітряна порожнина діє як додаткова акустична ізоляція ззовні, зменшуючи шум до 20%.

Краща продуктивність проти вологи. Вентильовані фасади захищають стіну будівлі від вологи, запобігаючи утворенню конденсату. Його здатність видаляти тепло виключає будь-які теплові мости.

Захист від води. Дощова вода не проникає через внутрішню частину порожнини, тому пропонує високий рівень гідроізоляції.

Приховує комунікації будівлі. Вентильований фасад маскує електричні, газові або сантехнічні комунікації будівлі, але в той же час забезпечує легкий доступ до них.

Простота установки та заміни. Легкість деталей, спеціально розроблених для зменшення їх ваги, є великою перевагою при установці системи вентфасаду. Крім того, якщо обшивка стає пошкодженою або потребує заміни, система легко ремонтується.

Естетична привабливість. Доступні різні формати і широкий спектр розмірів, кольорів і текстур металевих облицювань роблять систему вентильованого фасаду ще більш привабливою. Дійсно, архітектори все частіше враховують цю систему при пошуку оптимальних рішень у своїх найскладніших проектах.

Довговічність і низький витрати на обслуговування. Сталева обшивка з полімерним покриттям – це надзвичайно стійкий матеріал, який забезпечує більшу міцність, ніж будь-який інший. Його стійкість до кислотної корозії та ультрафіолетових променів означає, що її естетичний вигляд залишається незмінним з часом, незважаючи на вплив сонця.

Анонсы статей

Жалюзи для кухни
18 октября 2014

В наше время каждая хозяйка думает о том, чтобы ее кухня была не только удобной, но и практичной. В этом вопросе на помощь нам приходят жалюзи на окна. Они на много практичнее штор, так как не впитывают в себя запахи и пыль, к тому же они очень просто моются. Для того, чтобы подобрать на вашу кухню наилучший вариант, давайте рассмотрим виды жалюзи.

 
уличные обогреватели
26 сентября 2016

Уличные обогреватели помогают согреться во время холодных осенних и весенних вечеров. Кроме того современные уличные обогреватели отличаются стильным дизайном и энергоэффективностью.

 
Обновление сайта
19 октября 2018

Для веб-дизайнера, работающего самостоятельно, или являющегося сотрудником серьёзной компании, собственный сайт является отличной рекламой

 
Сравнение алюминиевых и биметаллических батарей
13 февраля 2018

Традиционные для России чугунные радиаторы в жилищном и загородном строительстве уступают лидерство биметаллическим и алюминиевым батареям, которые имеют некоторые отличия между своими конструкциями.

 
Стоит ли использовать профнастил при возведении забора? Часть 1.
07 сентября 2013

Мода на материалы для строительства не всегда отличается устойчивость. Однако, это практически не касается нового, но уже завоевавшего себе популярность, профнастила, который сумел занять целый сегмент строительного рынка.